Tarify:

Basic

Rychlost min. 15Mb/s max. až 25Mb/s

Tarif vhodný pro začátek práce s internetem a bezkonkurečním poměrem cena/rychlost. Sestaven zejména pro menší domácnosti, a méně náročné uživatele. U tohoto tarifu není uplatněn fup a není datově ani časově omezen.
Měsíční platba: 199,- Kč s DPH

Standard

Rychlost min. 25Mb/s max. až 30Mb/s
Tento náš nejrozšířenější tarif, vám umožní svižné prohlížení webu, rychlé stahování a sledování online obsahu ve vysokém rozlišení a mnoho dalšího. U tohoto tarifu není uplatněn fup a není datově ani časově omezen.
Měsíční platba: 299,- Kč s DPH

Fast

Rychlost min.30Mb/s max. až 35Mb/s
Tarif fast již svým názvem napovídá, že je předurčen pro domácnosti s větším počtem členů, rodinné domy a pro ty, kteří chtějí opravdu rychlý a stabilní internet za skvělou cenu. U tohoto tarifu není uplatněn fup a není datově ani časově omezen.
Měsíční platba: 399,- Kč s DPH

Profi

Rychlost min. 35Mb/s max. až 45Mb/s
Proč se omezovat! Náš nejrychlejší nabízený tarif na bezdrátové technologii, vhodný pro větší domácnosti, rodinné domy a firmy, ale i pro ty, kteří potřebují ke své práci online opravdu rychlé a stabilní připojení. U tohoto tarifu není uplatněn fup a není datově ani časově omezen.
Měsíční platba: 499,- Kč s DPH

Metal

Instalace zdarma Rychlost až 100Mb/s, garantovaná 80Mb/s
Tarif nabízený v naší pevné (kabelové a optické) síti. Tento tarif mohou využívat klienti v domech kolem naší páteřní sítě. Více informací se dozvíte na naší hotline. Měsíční platba: 599,- Kč s DPH

 

Varianty smluv

K tarifům Fast, Profi a Wadsl si můžete vybrat z těchto variant smluv:

  • Při podpisu smlouvy na 12 měsíců první měsíc zdarma a zařízení včetně kvalitního wifi routeru za zvýhodněnou cenu 850,- vč. DPH.
  • Při podpisu smlouvy na 24 měsíců první měsíc zdarma a zařízení včetně kvalitního wifi routeru za zvýhodněnou cenu 450,- vč. DPH.
  • Při podpisu smlouvy na 36 měsíců první měsíc zdarma a zařízení zdarma.
  • Nechcete se vázat?
    Cena zařízení pro připojení se smlouvou bez závazku včetně prního měsíce zdarma a kvalitního wifi routeru! je
    2000,- vč. DPH.
  • Nabízíme i induviduální sestavení tarifu pro chataře a chalupáře.
  • Vzor smluvy k prohlédnutí:ZDE